Kepez Spor Kepez Spor

Kulüp

Antalya’mızın en büyük spor kompleksi olarak faaliyet gösteren, Kepez Belediyesi Spor Kulübü, muhteşem tesis ve altyapısı ile sporculara her türlü antrenman imkanını sunuyor…

Çağdaş spor felsefesinden ödün vermeyen, Kepez Belediyesi Spor Kulübü, tecrübeli sportif birimleriyle farklı yaş gruplarına yaz, kış ayırmaksızın yıl içerisinde çok özel alternatifler sunuyor…

Uzman eğitim kadrosu, zengin program içeriği, geniş imkanlara sahip tesisi sayesinde Kepez Belediyesi Spor Kulübü’ Antalya’mızın en çok tercih edilen spor kompleksi olmayı da sürdürüyor…

Velilerimizin; Kepezin merkezin den uzaklaşmadan keyif veren bir atmosferde, iyi vakit geçirme, dinlenme imkanlarından yararlanırken, çocuklarının da yaşıtlarıyla buluşmalarının ve spor yapmanın tadını birlikte çıkartıyorlar.

Kepez Belediye Spor Kulübü, çocukların sosyal, psikolojik ve bedensel gelişimlerini sağlamak,kişiye uygun spor branşlarını tanıtmak, sevdirmek ve yetenekleri ortaya çıkarmak, geleceğin başarılı sporcularını keşfetmek amacıyla eğitime dayalı aktiviteler düzenlemektedir.

Kepez Belediyesi Spor kulübü, gençlere spor ruhunu ve spor ahlakını öğretebilmek, ülkemize başarılı sporcular yetiştirmek, hayata güçlü bireyler olarak hazırlamak amacıyla kurulmuştur.

Çocuklarımızın sağlıklı gelişimi hepimiz için çok önemlidir. Sağlıklı gelişim denince akla ilk gelen şey spordur. Bu fikirden yola çıkarak devam ettirdiğimiz Kepez Belediyesi Spor kulübü, her yıl aktivite alanlarını genişleterek çocuklara farklı spor branşları ile ulaşmanın gururunu yaşamaktadır.

Kepez Belediyesi Spor kulübü, yalnızca bir yaz eğlencesi değil, yaz kış süren bir yaşam biçimi, yaz-kış süren sağlıklı yaşam tercihidir.

Kepez Belediyesi Spor kulübü, çocukların sosyal, psikolojik ve bedensel gelişimlerine katkıda sağlamak, çeşitli spor branşlarını tanıtmak, sevdirmek ve genç yetenekleri keşfederek geleceğin başarılı sporcuları arasına yükseltmek amacıyla çeşitli müsabaka ve etkinlikler düzenlemeye devam etmektedir.

Sağlıklı yaşamı tercih eden, sporu bir yaşam biçimi olarak benimseyen ve doğal bir ortamda keyifli vakit geçirmeyi seven 7\'den 77\'ye herkesin yılın 365 günü spor yapabilme olanağı sunan Kepez Belediyesi Spor kulübü, gençlere spor ve eğlence dolu bir yıl vaat ediyor.

Centilmenlik, dürüstlük, mücadele gücü, paylaşma, dayanışma, arkadaşlık, disiplin ve takım ruhu gibi pozitif değerleri aşılayan Kepez Belediyesi Spor kulübü, bu ilkeler doğrultusunda gençlerimize ve ailelerine hizmet vermekten onur duyuyor.

Başarılı yöneticiler, kalitesini isbat etmiş antrenörler sayesinde genç sporcu adaylarına örnek olmaya, daha yakın diyalog kurmaya ve onları hedeflerine ulaştırmaya büyük bir azimle çalışmaktadır.

Eğitim ve sporun iç içe kavramlar olduğunun altını çizen Kepez Belediyesi Spor kulübü, iyi bireyler yetiştirme yolunda “araç” olduğunun bilinciyle hareket ederek, sportif başarıyla birlikte kaliteli ve iyi eğitim gerektiğine inanarak gençlerimiz yetişmektedir.